Afyon Çay Evde Masaj Suzan

bitkisel yağlar kullanılarak yapıldığında daha da etkili olmaktadır. Afyon çay evde masaj Vücuttaki tüm bölgelere uygulanılabilen yağlar, cilde herhangi bir olumsuz etki yapmayan bitkilerden elde edilirler. Bu nedenle de vücut üzerinde herhangi bir kızarıklık ya da tahrişe yol açmazlar. Bali Santi adı verilen yağlar da bu yağlar içerisinde yer alırlar. Çay evde masaj Hastalar, vücuda dairesel hareketler ile ovma işlemi yapılarak uygulanan Bali Santi yağları ile bedende stresten ve ruhsal çöküntüden meydana gelebilen katılaşmalardan ve uyuşukluklardan kurtulabilir.

Bali Santi yağları ile uygulamaya geçilmeden önce masaj yaptıracak olan kişiye bitkisel içerikli çay içirilmektedir. Bu çayların içirilmesindeki amaç vücuttaki kanın dolaşımını artırmaktır. Afyon çay evde masaj . Bu çaylar sayesinde sindirim sisteminde de iyileşme görülür. Bu şekilde hastanın uygulama yapılması için rahatlaması ve hazırlanması sağlanmış olur.

sırasında uygulanması istenilen yağı da hastanın kendisi seçmektedir. Seçilen yağ ile uygulama başlar ve yaklaşık bir saat boyunca devam eder. Sürenin bir saate yayılması ise hastaya sürülen yağların vücuda emilerek kulunç gibi rahatsızlıkların yumuşamasının beklenmesinden kaynaklanmaktadır.