Afyon Emirdağ Evde Masaj Suna

Sıcak taş masaj terapisi vücudun belli bölgelerine uygulanan basınçla alakalı olarak etki gösteren, baskıladığı bölgelerde oluşan gerginlerin serbest kalmasını sağlayarak kişide gevşeme hissi yaratan bir terapi uygulamasıdır. Afyon emirdağ evde masaj Ana vatanı uzak doğu olan bu terapi formunun insanlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmesinin ve kullanılmasının en temel nedenleri hem fiziksel açıdan yaşadığımız sıkıntıları ortadan kalması hem de zihinsel anlamda yaşadığımız düşünsel karanlık noktalarımızı aydınlığa ulaştırması diyebiliriz.

Bu masaj formunun uygulanma süreci biraz kompleks olduğundan terapi hizmeti öncesinde, danışmanınız olan uzman terapistten bu uygulama hakkında bilgi almak, size terapi süresince nasıl davranmadığınız gerektiği konusunda fikir verecek ve öğrendikleriniz alacağınız etkinin düzeyinin yükselmesi bakımından size fayda getirecektir.

Sıcak taş masaj tekniğinde, terapist öncelikle baskı aracı olarak kullanacağı taşları ocakta ısıtır, sonrasında ise sorunlu ve sıkıntılı olan bölgeye ısıtılmış taşlar bırakılır. Emirdağ evde masaj Bırakılan taşlar hafif ve sert baskılı şekilde sıkıntılı bölgeye terapist yardımı ile uygulanır. Sıcak taş terapi uygulamaları, ısıtılmış taşların yanı sıra soğutulmuş taşlarda da yapılabilmektedir.